Szkolenie Drogowe

ODKRYWAJ NOWE SZLAKI, LUDZI i SMAKI : )

UCZ SIĘ JAZDY W GRUPIE I SZLIFUJ TECHNIKĘ

Poniżej przedstawiamy Państwu niezwykle ciekawą ofertę szkoleń wyjazdowych przygotowaną przez Szkołę Motocyklową MSM zawierającą wszystkie najbardziej urokliwe trasy południowej Polski. Wyjazdy mają charakter szkoleń , gdyż każdy uczestnik objęty jest zainteresowaniem instruktora biorącego udział w wyjeździe. To okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do poprawienia i doskonalenia swojej techniki jazdy. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem.

To jednodniowy wyjazd – zazwyczaj w soboty lub niedziele – startujemy o 9:00 rano i planowany powrót to godzina 20:00 w Krakowie. Trasę planują instruktorzy na bieżąco, często jest ona modyfikowana w zależności od warunków pogodowych w samych górach oraz obserwowanych umiejętności uczestników.  Przejeżdżamy najpiękniejsze regiony Słowacji – Spis, Liptov, Orava.

wyjazd-tatry-motocyklem

Po zachodniej stronie Tatr, wśród urzekających górskich krajobrazów Słowacji leży droga 584 – kwintesencja motocyklowej frajdy. Mimo niespełna 22 kilometrów długości znajdziemy tam długie proste, ostre serpentyny i niesamowite widoki.
Droga jest dość zróżnicowana tak pod względem charakteru, jak i oferowanych widoków. Obok łagodnych łuków ze wspaniałymi widokami na niskie Tatry znajdziemy tu bardzo ostre serpentyny i strome podjazdy. Niewielki ruch pojazdów daje niesamowite możliwości do treningu jazdy i wpadnięcia w rytm zakrętów co umożliwi Wam także samoocenę zdobytych umiejętności i ugruntuje przyswojoną technikę jazdy.

NAWIĄZUJEMY NOWE, CIEKAWE ZNAJOMOŚCI 🙂

kursy-drogowe-krakow

W czasie wyjazdu zatrzymujemy się również na obiad po stronie Słowackiej. Jest to niebywała okazja do poznania innych motocyklistów. Kto wie może to właśnie Ci ludzie będą z Wami jeździli w przyszłości na ambitne wyprawy motocyklowe po Europie i Świecie : ) W każdym razie miło spędzamy czas wymieniając doświadczenia.

Szkolenie Drogowe - Dookoła Tatr

Piwko oczywiście bezalkoholowe : )

Wypad kończymy niezwykłą atrakcją jaką jest przejazd wozem pancernym po słowackim lesie z doświadczonym czołgistą.   Tym inaczej się skręca i droga nie jest równa …
Z pewnością wrażenia niezapomniane !

czolg-Tatry

Nasze wyjazdy umilamy Sobie postojami na fajnych stacjach i delektowaniem się dobra kawą jak na moto-turystów przystało.  W tym czasie udzielamy przydatnych wskazówek, przypominamy najważniejsze zasady techniki jazdy oraz dyskutujemy o sprzętach na jakich podróżują uczestnicy. Tematyka wyjazdów z pewnością zainteresuje każdego bikera planującego turystyczne wykorzystywanie motocykla i mamy nadzieję, że zainspiruje także Tych co nawet o tym nie myśleli.

 

Wyjazd ma charakter szkolenia gdzie w kilku etapach podajemy wiedzę i ćwiczymy:
  • jazdę w szyku zwartym z kapitanami prowadzącym i zamykającym (komendy)
  • jazdę po krętej drodze górskiej w stylu turystycznym (linia jazdy)
  • omawiamy zasady jazdy z pasażerem (pozycja, chwyt, hamowanie)
Z pewnością wrażenia niezapomniane!
Do Krakowa wracamy na wieczór w okolicach 19:00 lub 20:00 co jest zależne od ruchu i długości przerw postojowych jakie robimy, a tu różnie bywa gdyż często nie możemy się nagadać z nowymi znajomymi.
Wyjazd nacechowany jest elementami szkolenia drogowego i dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z motocyklem. To przede wszystkim ma być przyjemność, relaks i nauka.
Szkolenie Drogowe - Dookoła Tatr

Szkolenie Drogowe – Dookoła Tatr

Wyjazdy organizujemy cyklicznie po zebraniu grupy maksymalnie 8 osób.
Koszty organizacji wyjazdu:
300 zł / za motocykl (opłata rezerwująca miejsce)
Doliczyć musicie koszty własne jak:
– obiad (ok.40 zł na osobę)
– koszty paliwa (ok.100 zł – dystans 350 – 400 km)
Wymagamy:
– posiadanie sprawnego motocykla i kompletny strój motocyklowy
– posiadanie prawa jazdy kat. A lub A2 oraz motocykla min. 500 ccm
*pasażer musi również posiadać kompletny strój i być pełnoletni.
Ważne:
– wjeżdżamy na teren Słowacji, zatem każdy musi mieć dokumenty
takie jak OC i dowód rejestracyjny przy Sobie! (tylko w PL nie trzeba)

Terminy szkoleń drogowych sprawdź klikając tu …

ZAPISY NA WYJAZDY – prosimy przesyłać na maila: biuro@msm.malopolska.pl
(w wiadomości podać Imię i Nazwisko + model motocykla + ilość osób+ nr kontaktowy)Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lenczowski/ftp/wordpress/szkola-motocyklowa.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405