Szkolenie Drogowe

Poniżej przedstawiamy Państwu niezwykle ciekawą ofertę szkoleń wyjazdowych przygotowaną przez Szkołę Motocyklową MSM zawierającą wszystkie najbardziej urokliwe trasy południowej Polski. Wyjazdy mają charakter szkoleń , gdyż każdy uczestnik objęty jest zainteresowaniem instruktora biorącego udział w wyjeździe. To okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do poprawienia i doskonalenia swojej techniki jazdy. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem.
Dookoła Tatr

Szkolenie Drogowe – Dookoła Tatr

To jednodniowy wyjazd – zazwyczaj w soboty lub niedziele – startujemy o 9:00 rano i planowany powrót to godzina 20:00 w Krakowie. Trasę planują instruktorzy na bieżąco, często jest ona modyfikowana w zależności od warunków pogodowych w samych górach oraz obserwowanych umiejętności uczestników.  Przejeżdżamy najpiękniejsze regiony Słowacji – Spis, Liptov, Orava.
Dookoła Tatr

Dookoła Tatr

Po zachodniej stronie Tatr, wśród urzekających górskich krajobrazów Słowacji leży droga 584 – kwintesencja motocyklowej frajdy. Mimo niespełna 22 kilometrów długości znajdziemy tam długie proste, ostre serpentyny i niesamowite widoki.
Droga jest dość zróżnicowana tak pod względem charakteru, jak i oferowanych widoków. Obok łagodnych łuków ze wspaniałymi widokami na niskie Tatry znajdziemy tu bardzo ostre serpentyny i strome podjazdy. Niewielki ruch pojazdów daje niesamowite możliwości do treningu jazdy i wpadnięcia w rytm zakrętów co umożliwi Wam także samoocenę zdobytych umiejętności i ugruntuje przyswojoną technikę jazdy.
Wypad kończymy niezwykłą atrakcją jaką jest przejazd wozem pancernym po słowackim lesie z doświadczonym czołgistą 🙂   Tym inaczej się skręca i droga nie jest równa … 🙂
Z pewnością wrażenia niezapomniane !
Szkolenie Drogowe - Dookoła Tatr

Szkolenie Drogowe – Dookoła Tatr

Do Krakowa wracamy na wieczór w okolicach 20-21 godziny.
Wyjazd nacechowany jest elementami szkolenia drogowego i dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z motocyklem. To przede wszystkim ma być przyjemność, relaks i nauka. Robimy częste postoje, pijemy kawki i dyskutujemy o technice jazdy.
Szkolenie Drogowe - Dookoła Tatr

Szkolenie Drogowe – Dookoła Tatr – piwo bezalkoholowe : (

Wyjazdy organizujemy cyklicznie po zebraniu grupy maksymalnie 6 osób.

Koszt organizacji wyjazdu:
– 100 zł / za motocykl (opłata rezerwująca miejsce) + 50 zł pasażer
– obiad po stronie słowackiej (ok.10 euro)
– doliczcie koszty paliwa (ok.350 km) i wypitych kaw na stacjach 🙂

Wymagamy:  posiadanie sprawnego motocykla i kompletny strój motocyklowy

Szkolenie Drogowe - Dookoła Tatr

Szkolenie Drogowe – Dookoła Tatr

 

ZAPISY – mailowo przez cały tydzień!
Zgłoszenia przyjmujemy na adres:
biuro@msm.malopolska.pl