Parada Motocyklowa 2018 Mników & Motoserce

MNIKÓW & MOTOSERCE 2018

parada-moto-kraków

W obecnym roku zapraszamy Was w sobotę 16 CZERWCA 2018, gdzie o 9:30 wystartujemy spod Areny Kraków w kierunku Mnikowa, a następnie będziemy zmierzać na Rynek w Zabierzowie gdzie połączymy siły z Motosercem i oba wydarzenia w jedno, a popołudniem udamy się na Błonia Zabierzowskie żeby tradycyjnie uczcić pięknie rozpoczęty już sezon 2018 i byle w tym samym składzie do jesieni : )

Plan imprezy:

  9.00 – ZBIÓRKA pod Tauron Arena Kraków
  9.30
– Start parady motocyklowej spod Tauron Arena Kraków
11.00Msza Św. u Ks. Stanisława w Mnikowie
             Będzie 2 godziny na oglądanie sprzętów, pogawędki, nabożeństwo, foty : )
13.00 – Przejazd na Rynek w Zabierzowiepołączenie wydarzeń z Motosercem.
15.00 – Przejazd na Błonia Zabierzowskie …. ogień i muzyka : ) Tradycyjnie do odcięcia!

Mników-2018-parada

SPOTKANIA MOTOCYKLISTÓW I PARADA DO MNIKOWA

Tradycja parad motocyklowych sięga 2004 roku i od tamtego czasu zawsze dwa razy w roku, czyli na początek i zakończenie sezonu motocyklowego paradujemy przez miasto pokazując, że jesteśmy i jest nas dosyć dużo : )

przejazd-motocykli-krakow

Tradycją jest przejazd z centrum Krakowa do Parafii pod wezwaniem Świętego Brata Alberta w Mnikowie, gdzie chętni bikerzy wspólnie uczestniczą we Mszy Świętej odprawianej przez księdza Stanisława będącego motocyklistą z niemałym stażem i pasjonującego się jednośladami od wielu lat.

MNIKÓW-PARADA (7)

Od kilku lat zabezpieczeniem przejazdu zajmuje się grupa motocyklistów z SMGP w żółtych kamizelkach, a pilotują instruktorzy szkoły motocyklowej MSM wraz z krakowską Policją Drogową, która zatrzymuje ruch na skrzyżowaniach w czasie naszego przejazdu. Przejazd i uczestnictwo w paradzie to niepowtarzalna frajda!

MNIKÓW-PARADA (1)

MNIKÓW – 20 km od Krakowa
MNIKÓW-PARADA (4) MNIKÓW-PARADA (6) MNIKÓW-PARADA (8) MNIKÓW-PARADA (3) MNIKÓW-PARADA (2)

Pozostali lub Ci co się nie zmieszczą w kościele gawędzą na zewnątrz, oglądają maszyny, piją kawę, gawędzą. Na mszę zjeżdżają się motocykliści w liczbie od kilkudziesięciu do kilkuset motocykli . Z roku na rok przybywa motocyklistów co daje możliwości zawierania ciągle nowych znajomości. Mników to super okazja do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nowych osób, wymiany doświadczeń i posłuchania o doświadczeniach innych.

Serdecznie Zapraszamy do udziału w Paradach