Instruktorzy

Nasz Zespół Instruktorski

Hubert Moris

Każdy z instruktorów MSM to doświadczony motocyklista posiadający duże doświadczenie w szkoleniu motocyklistów oraz jeszcze większy bagaż własnych doświadczeń w jeździe jednośladami. Żeby u Nas pracować musisz jeździć minimum od 10 lat motocyklami oraz posiadać dodatkowo uprawnienia instruktora od co najmniej 2 lat.

U Nas tylko motocykliści szkolą motocyklistów!

Mamy świadomość, że gwarancja sukcesu to dobry instruktor – dobry motocyklista! Dlatego zatrudniamy tylko sprawdzonych ludzi pasjonujących się motocyklizmem.  Nasi pracownicy to osoby bardzo starannie dobrane spośród dużej liczby kandydatów chętnych do pracy w szkole motocyklowej MSM.  Kadra instruktorska jest regularnie motywowana do pracy, przechodzi cykliczne szkolenia, które mają na celu doskonalenie zawodowe.

Instruktorzy są wyrozumiali i cierpliwi, ale również wymagający, podnoszą głos tylko wtedy, gdy gratulują zdanego egzaminu na prawo jazdy. Wiemy, że po egzaminie, będziemy się z Tobą spotykać na ulicy. Dlatego robimy wszystko, aby przekazać Wam taką wiedzę i wykształcić takie umiejętności, żeby te spotkania było czystą przyjemnością 🙂

 TOMEK

Tomek

Tomek to po prostu specjalista techniki jazdy motocyklem zarówno terenowym jak i szosowym. Wcześniej zawodnik trialowy, obecnie trener i instruktor. Posiada uprawnienia do szkolenia kandydatów oraz nauczania techniki jazdy zaawansowanej dla już posiadających uprawnienia. Tomek to także autor podręcznika o technice jazdy i strategii ruchu ulicznego oraz zarządzaniu ryzykiem. W sezonie letnim szkoli motocyklistów a w zimie pracuje na stoku szkoląc narciarzy oraz snowboardzistów. Tomek to także prawdziwy globtroter, każdego roku robi ponad 20 tys. km i to najczęściej zimą przemierzając razem z żoną nieodkryte jeszcze szlaki Azji i Afryki.

Motto: „Musisz odkryć pracę, której dokonujesz nie ze względu na jej użyteczność, ale ze względu na nią samą niezależnie od tego, czy przyniesie ci ona sukces czy nie, czy będziesz chwalony czy nie, czy będziesz kochany i podziwiany czy nie, niezależnie od tego, czy ludzie ją znają i będą za nią wdzięczni czy nie. Czy istnieją w twoim życiu zajęcia, którym się oddajesz po prostu dlatego, że sprawiają ci przyjemność i pochłaniają całą twoją istotę? Odkryj je, poświęcaj im swoją uwagę, gdyż one będą twoją przepustką do wolności i miłości.”

 

GRZEGORZ

Grzesiek

 To Nasz najmłodszy instruktor, ale bardzo doświadczony i obyty z motocyklami. Jeździ motocyklem odkąd pamięta…. ale uprawnienia posiada już od przeszło 11 lat i szkoli motocyklistów z powodzeniem od 4 sezonów. Jego domeną jest jazda sportowa i nie są Mu obce tory wyścigowe. Na co dzień szkoli z pasją młodych adeptów jazdy motocyklem, a w jego zainteresowaniu  pozostaje trening Gymkhany, czyli jazdy sprawnościowej motocyklem.

MATEUSZ

instruktor-A
Mateusz to człowiek o wielu zainteresowaniach i pasjach związanych z motoryzacją. Turystyka motocyklowa oraz szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia bezpiecznych technik to Jego pasja i hobby. Mateusz posiada wszystkie kategorie prawa jazdy i uprawnienia instruktorskie w zakresie techniki jazdy. Jest sędzią sportów motorowych Polskiego Związku Motorowego, a jako absolwent Politechniki Krakowskiej swoją przyszłość wiąże z motoryzacją oraz technologiami telemetrycznymi dla  transportu.

 DAWID

Dawid

Dawid to najbardziej doświadczony instruktor w MSM. Szkoli od przeszło 10 lat i ma na koncie setki przeszkolonych motocyklistów. Jego pasją jest mechanika motocyklowa i chyba nie ma takiego silnika którego by nie naprawił. Cierpliwość i wyczucie predyspozycji konkretnej osoby oraz dobór odpowiedniej metodyki nauczania to jego specjalność. To instruktor na najtrudniejsze „przypadki” 🙂  Jeździ od 17 lat i miał już kilkanaście motocykli które sam przebudowywał lub rekonstruował. Zanim kupisz motocykl … dobrze żeby spojrzał na Niego Dawid 🙂  Historię motocykla odczytuje ze 100 metrów 🙂

PIOTR

Leniu

Piotrek to Nasz wykładowca i instruktor szkolący od przeszło 12 lat kierowców i motocyklistów zarówno tych posiadających uprawnienia jak i kandydatów na motocyklistów. Jest jednym z najlepiej wykształconych specjalistów RD, pracuje w różnych szkołach, ale zawsze w tych najlepszych. To były funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego, a zdobyte doświadczenie zawodowe i niezliczone ilości wypadków jakie musiał „oglądać” z racji zawodu pozwoliło skorelować wiedzę z praktyką której zasady przekazuje dziś przyszłym adeptom motoryzacji. Posiada wykształcenie pedagogiczne i wszystkie możliwe uprawniania instruktorskie. To także prawdziwy globtroter jeżdżący maszynami turystycznymi. Pasjonuje się sport-turystyką przemierzając co roku najpiękniejsze trasy europy zachodniej. Potrafi być miły 🙂


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lenczowski/ftp/wordpress/szkola-motocyklowa.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405