MOTO-FINAŁ WOŚP 2016 w Krakowie

Wielki 24 Moto-Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie już 10 stycznia 2016 roku!
Krakowski świat motoryzacji tradycyjnie spotyka się żeby kwestować pod Centrum Handlowym M1
przy al. Pokoju 67 w Krakowie.

Moto-WOŚP-2016-Kraków

Organizatorami Moto-orkiestry jest tradycyjnie SMGP – Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe

W tym roku dla fanów motoryzacji przygotowaliśmy liczne atrakcje jak pokazy zabytkowych aut i motocykli, a także samochodów rajdowych, pokazy driftu i przejazdy z drifterami, jazda samochodem na trolejach i quadami. Odbędą się także liczne spotkania z gwiazdami świata rajdów, licytacje gadżetów, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych!

Krakowscy drifterzy z 5 klubów jednoczą w tym roku swoje siły i wspólnie organizują pokaz driftu, podczas którego będzie można przejechać się z Nimi na fotelu pasażera i zobaczyć jak ten sport wygląda z perspektywy wnętrza pojazdu.

Automobilklub Śląski – Koło w Krakowie przygotowało przejażdżki z załogami rajdowymi, gdzie po wylicytowaniu będzie można przejechać się ze znanym kierowcą i poczuć moc samochodów wyścigowych.

MSM Małopolska Szkoła Motocyklowa umożliwi sprawdzenie się kontrowaniu kierownicą w sytuacji uślizgu tylnej osi dzięki specjalnemu pojazdowi na trolejach od Akademia Jazdy Salwator. Będzie także możliwość sprawdzenia się w jeździe w stanie symulowanej obniżonej sprawności psychomotorycznej w specjalnych goglach.

Oprócz tego będzie można podziwiać wspaniałe samochody: te nowe i te zabytkowe, a to za sprawą uczestników z organizacji Małopolskie Mustangi z ramienia Mustang Klub Polska, Muscle Cars Kraków oraz Krakowskie Klasyki

Nie zabraknie również motocykli – będzie można podziwiać motocykle zabytkowe, a także zobaczyć nowości w świecie motocykli oraz sprawdzić jak wygląda dziś możliwość zdobycia uprawnień do kierowania motocyklem.

Liczne atrakcje zapewnią sporą dawkę wrażeń, dzięki którym mamy nadzieję, że będziecie się dobrze z nami bawili i  będziecie wrzucać monety do wspólnej skarbonki na pomoc dzieciakom, ale i też osobom w podeszłym wieku.

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Przyjaciół Szkoły 

oraz fanów motoryzacji do udziału w 24 edycji WOŚP w Krakowie!