Kursy Motocyklowe A-A2 w Krakowie

KURS  PODSTAWOWY  KATEGORIA –  A (od 24 lat) 

Jest to kurs dla każdego kto chce nauczyć się jazdy motocyklem. Szkolenie jest profesjonalne i wzorowane na niemieckim systemie nauczania. Z powodzeniem szkolimy osoby które wcześniej nawet na motocyklu nie siedziały, byle tylko wykazywały się odpowiedzialnością i chęcią nauki. Uprawnienia kat.A pozwalają jeździć każdym typem motocykla bez względu na pojemność silnika , czy też moc. Jedynym ograniczeniem są posiadane umiejętności i zdrowy rozsądek, nad czym w czasie kursu wspólnie pracujemy.

Szkolenie Podstawowe - Msm Małopolska

Szkolenie Podstawowe – Msm Małopolska

KURS PODSTAWOWY KATEGORIA –  A2 (od 18 lat)

Jest to kurs dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z motocyklem. Z powodzeniem szkolimy osoby które wcześniej nawet na motocyklu nie siedziały, byle tylko wykazywały się odpowiedzialnością i chęcią nauki.
Uprawnienia kat.A2 pozwalają jeździć każdym typem motocykla bez względu na pojemność silnika, jednak z ograniczoną mocą do 35 kW oraz stosunkiem mocy do masy własnej motocykla 0,2kW/kg. Motocykli tego typu na rynku jest mnóstwo. To lżejsze konstrukcje, jednak dynamiczne i o różnym zastosowaniu. Znajdziemy tu nakedy, crossy, supermoto, sporty.
Kategoria A2 pozwala także na kierowanie trójkołowymi motocyklami o mocy do 15 kW.

Szkolenie Podstawowe - Msm Małopolska

Szkolenie Podstawowe – Msm Małopolska

Szkolenie motocyklowe obejmuje:

– Wykłady – 5 bloków tematycznych
– Praktykę – 10 treningów po 120 minut (20×60) jazd praktycznych

Wykłady odbywają się w porach popołudniowo-wieczornych , część teoretyczna to 5 bloków tematycznych (5 spotkań) zawierających tematy wymagane ustawowo oraz zagadnienia ponadprogramowe związane wyłącznie z motocyklizmem. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego i czynnego motocyklistę, instruktora techniki jazdy oraz czynnego ratownika. Zajęcia teoretyczne są bardzo ważne i pozwalają zrozumieć fizykę, dynamikę ruchu motocykla co bezpośrednio przekłada się na technikę kierowania , czyli na bezpieczeństwo jazdy. Kto nie pozna tych zasad na szkoleniu , marny jego los w odkrywaniu tych „prawd” na drodze. Sale wykładowe są klimatyzowane , a w czasie przerw do Państwa dyspozycji jest barek kawowy. Palacze mogą się przewietrzać na wyznaczonej palarni 😉

Szkolenie Podstawowe - Msm Małopolska

Szkolenie Podstawowe – Msm Małopolska

ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

  • Przepisy ruchu drogowego (powtórka) 
  • Budowa, rodzaje, przeznaczenie motocykli
  • Zasady właściwego doboru maszyny
  • Frakcje motocyklowe
  • Zasady taktyki jazdy jednośladem
  • Technikę kierowania motocyklem 
  • Technikę motocyklową i rozwój technologii
  • Zasady doboru stroju i akcesoriów
  • Zasady prawidłowej eksploatacji motocykli
  • Ratownictwo drogowe (profesjonalny ratownik)

W cenie kursu :
• komplet materiałów dydaktycznych
• egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny

 

 

 ZAPISY NA KURSY
mailowo lub telefonicznie
biuro@msm.malopolska.pl

TERMINY – kliknij tu ..

www.szkola-motocyklowa.pl
profesjonalne kursy i szkolenia motocyklowe w Krakowie 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lenczowski/ftp/wordpress/szkola-motocyklowa.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405